Kategorie

Pobočky pro osobní odběr

Odběr novinek

AERIFIKAČNÍ (PROVZDUŠŇOVACÍ) VIDLE NA TRÁVNÍK

AERIFIKACE JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SOUČÁST PÉČE O TRÁVNÍK

 
VIDEO Jak aerifikovat trávník?
NECHTE TRÁVNÍK NADECHNOUT
NAKUPUJTE  PŘÍMO OD VÝROBCE

Před několika lety jsem marně sháněl nářadí na provzdušnění trávníku dutými hroty. Zjistil jsem, že v ČR není k dispozici kvalitní dostatečně robusní nářadí na tuto práci. Tento výrobek jsem si nakonec musel vyrobit sám. Tak vznikly aerifikační vidle s dutými hroty. Výrobky vznikají v malé manufaktuře jako maloseriová výroba. Prosím o strpení, pokud  nebude zboží dodáno hned stejný den co byla objednávka zadána :-) Doufám, že vám práce s aerifikačními vidlemi přinese radost a hlavně potěšení z kvalitního trávníku.


Aerifikační vidle
Robusní železný rám s galvanizovaným povrchem lze univerzálně osadit hroty průměru 10 a 16 mm. Jedná se o unikátní řešení které nikdo jiný nenabízí.
Tvar rámu je prověřen dlouholetým užíváním. Snese i hrubější zacházení - jedná se o zahradnické náčiní :-) Při vpichu do travníku si lze pomoci sešlápnutím (jako na rýč) jak na horní rám tak na spodní přírubu. Jak je komu pohodlné.

 
 

Aerifikační vidle

Duté trny (hroty) jsou určeny pro strojní aerifikaci a snesou nejpřísnější nároky na odolnost a kvalitu práce. Jsou vyráběny ze speciální kalené oceli tvarovány laserem do konického tvaru především na vnitřní straně hrotu. Nejedná se o žádnou jen uříznutou zabroušenou trubku. Ale i takové výrobky se na trhu v poslední době objevují (nejen z Číny). 


Aerifikační vidle

Dbejte při výběru aerifikačních vidlí především na kvalitu dutých hrotů. Na těch hlavně  záleží zda vám půjde práce od ruky a budete z ní mít radost. Nebo se budete při aerifikaci trápit.Aerifikační vidle

Tyto aerifikační vidle umožňují provzdušnění trávníku až do hloubky 15 cm. To může být v některých případech velice podsatné! Jen povrchová aerifikace nemusí být dostatečná. Jedná se o další unikátní vlastnost kterou jiné obdobné výrobky nenabízejí.Aerifikační vidleProvzdušnění travníku do hloubky pomocí dutých trnů je technika péče o trávník stará více jak 100 let. Pomůže vám udržet váš trávník v kondici. Pro tuto práci vám přinášíme universálního robusního pomocníka

AERIFIKAČÍ VIDLE s možností uchycení dutých hrotů průměru 10 a 16 mm

 


POSTUP AERIFIKACE (PROVZDUŠNĚNÍ) TRÁVNÍKU

Nejdříve je třeba trávník posekat na co nejkratší délku. Poté vidlemi s dutými hroty vytvoříme do trávníku otvory, asi 100 otvorů na m2. Vytažené válečky zeminy je potřeba z trávníku odstranit. K tomu se dobře hodí například hrablo na sníh. Následně je potřeba otvory vyplnit jemným křemičitým pískem (vydatnost může být až 1 tuna na 100 m2).

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici 24 hodin

Telefon:+420 734 821 255

Kontaktujte naši zákazníckou linku


DOPORUČUJEME:

Marek Izera

IZERA.EU