Kategórie

Pobočky pro osobní odběr

Odber noviniek

AERIFIKAČNÍ VIDLE NA GREEN A TRÁVNÍK

AERIFIKACE JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SOUČÁST PÉČE O TRÁVNÍK

NAKUPUJTE U NÁS - PŘÍMO OD VÝROBCE, vyrobeno v ČR

Před několika lety jsem se rozhodl, že budu více pečovat o svůj trávník. Pro tento účel jsem potřeboval trávník provzdušnit dutými hroty. V ten okamžik jsem zjistil, že v ČR není k dispozici potřebné kvalitní dostatečně robusní nářadí na tuto práci. Tento výrobek jsem si nakonec musel vyrobit sám. A to byl začátek výroby aerifikačních vidlí s dutými hroty jako služba pro další milovníky kvalitního trávníku.
Výrobky vznikají v malé manufaktuře jako maloseriová výroba. Prosím o strpení, pokud  nebude zboží dodáno hned stejný den co byla objednávka zadána :-) Doufám, že vám práce s aerifikačními vidlemi přinese radost a hlavně potěšení z kvalitního trávníku.
Marek Izera

POSTUP AERIFIKACE (PROVZDUŠNĚNÍ) TRÁVNÍKU
Nejdříve je třeba trávník posekat na co nejkratší délku. Poté vidlemi s dutými hroty vytvoříme do trávníku otvory, asi 100 otvorů na m2. Vytažené válečky zeminy je potřeba z trávníku odstranit. K tomu se dobře hodí například hrablo na sníh. Následně je potřeba otvory vyplnit jemným křemičitým pískem (vydatnost může být až 1 tuna na 100 m2).
 
 
 

Kontaktujte nás

Naša horúca linka je dostupná 24/7

Telefón:+420 734 821 255

Kontaktujte našu hotline


DOPORUČUJEME:

Marek Izera

IZERA.EU